Rocznikowe 251 produktów.

Pokazano 1-15 z 251 pozycji
Pokazano 1-15 z 251 pozycji

20, 30, 40, 50, 60 lat - okrągłe urodziny to okazja na świetny prezent

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla swojego przyjaciela, bądź kogoś z rodziny z okazji okrągłych urodzin to jesteś w idealnym miejscu. Jak wszyscy wiemy urodziny są najlepszą okazją do wspólnego spotkania się i świętowania, ponadto jeśli są to okrągłe urodziny, np. 30 czy 40 warto wspomnieć o tym w pewien delikatny sposób w prezencie. Oczywiście poniżej przedstawione propozycje prezentów tyczą się też obchodzenia urodzin osób z niepełną liczbą, aczkolwiek wciąż są dobrym przykładem na prezent, który przypomni solenizantowi ile dokładnie ma lat. Co jest najlepsze w tych prezentach? Że pomimo upływu czasu nigdy się nie przedawnią! 

30 i 40 urodziny - podaruj zabawną koszulkę

Zacznijmy od idealnego prezentu na 30 urodziny, z tej okazji ciekawym pomysłem dla niej i dla niego będzie "Kubek magiczny Urodzony w 1990". Jak powszechnie wiadomo osoby w wieku 30 lat są już po studiach i pną się powoli po szczeblach kariery zawodowej, dlatego poranna kawa jest zbawieniem, a co jeśli kubek od kawy, delikatnie i powoli przypomina o roku narodzin? Myślę, że w ten sposób nie dość, że pokażesz swoim bliskim, że zależy Ci na nich, to jednocześnie dasz im pewną motywacje do działania, w końcu dzięki Tobie wiedzą już ile czasu im minęło. 

Kolejnym ważnym etapem okrągłych urodzin są urodziny 40, w niektórych głowach pojawia się  w tym czasie niepokój i chęć wyparcia, natomiast dzięki Twojemu prezentowi bliscy będą powoli w stanie zaakceptować liczbę, która nadeszła. Myślę, że idealnym prezentem z okazji 40 urodzin będzie koszulka, ale nie jakaś zwykła koszulka, a "Koszulka męska Urodzony w 1980" bądź "Koszulka damska Urodzona w 1980". Koszulka, w której solenizant obnosi się ze swoim rokiem urodzenia na pewno sprawi, że szybko zaakceptuje mijający czas, a jednocześnie zawsze będzie pamiętał, że tą koszulkę dostał właśnie od Ciebie.

50 lat - pół wieku perfekcji!

Wchodząc w przełomowy etap, w którym życie powoli nabiera innego znaczenia, czyli w wiek 50 lat trzeba bardzo uważnie się zastanowić co zaproponować takiej osobie w prezencie. Wybierając idealny prezent na 50 urodziny kogoś bliskiego trzeba się poważnie zastanowić czy chcemy podarować tej osobie troszkę więcej humoru, czy zrobić prezent całkowicie na poważnie, w końcu 50 lat to dość poważna liczba, aczkolwiek dająca w życiu jeszcze wiele możliwości, dlatego uważam, że nie warto zamykać się na poważne, stereotypowe prezenty, a warto podarować śmieszny prezent z okazji tych urodzin. Idealnym prezentem dla niej będzie zestaw: "Koszulka damska Z napisem Cudowna Kobieta" oraz "Kubek Urodzona w 1970", a dla niego "Koszulka męska Z napisem Cudowny Mężczyzna" oraz "Kubek Urodzony w 1970". Napis na koszulkach ma pokazać solenizantowi, że jest bardzo wartością osobą, natomiast kubek jest częścią humorystyczną zestawu, gdyż napis "Wszystkie części oryginalne już tyle lat perfekcji" myślę, że sprawi iż na twarzy osoby obdarowanej pojawi się uśmiech. 

Wchodząc w kolejny etap życia warto pamiętać, że prezent na 60 urodziny ma głównie okazywać tej osobie, że myślimy o niej i wiemy, że życie jest trudne, ale jednocześnie solenizant powinien się ucieszyć z prezentu, gdyż pomimo trudności losu, zawsze daje sobie radę. Takim prezentem może być kubek do kolekcji, najlepiej: "Kubek magiczny Urodzona w 1960". Kubek powinien być magiczny z okazji 60 urodzin, aby pokazać, że te urodzin, tak jak solenizant są magiczne i wyjątkowe. Oprócz wyżej wymienionego kubka można do prezentu podarować solenizantowi kolejny kubek do kolekcji, z podejściem nieco bardziej humorystycznym. Mianowicie kubkiem do zestawu dla niej powinien być: "Kubek Dla Babci Królowa Babcia Pierwsza", natomiast dla niego: "Kubek magiczny Dla Dziadka Król Dziadziuś Pierwszy", ten prezent o podejściu lekko humorystycznym na pewno poprawi nastrój solenizantowi, a także osobą, które obejrzą prezent.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: