Prezenty dla mamy i taty 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zestaw Bluz dla Mamy i Taty...

Bluzy o uniwersalnym kroju
Skład: 80% bawełna / 20% poliester
Ściągacze na rękawach i na dole bluzy
Tabela rozmiarów dostępna w opisie poniżej

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Kiedy zbliża się jakaś rocznica zazwyczaj trudno jest wybrać odpowiedni prezent dla rodziców. Na szczęście w dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć praktyczny prezent dla rodziców, a przy tym efektowny. Przykładowo, prezent na rocznicę ślubu dla rodziców nie musi być wcale nudny i przewidywalny. Doskonałą opcją są zwłaszcza zestawy prezentowe dla mamy i taty. Koszulki z zabawnymi napisami "Mama - dyrektor generalny" oraz "Tata - prezes zarządu" z pewnością spodobają się rodzicom i będą przez nich dumnie noszone przy każdej okazji. Dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach, zatem na pewno uda się dobrać odpowiednie koszulki.

Prezenty dopasowane do każdej okazji - czyli jak zaskakiwać rodziców idealnym prezentem w ich święto?

 

Jako prezent dla rodziców na Święta najlepiej sprawdzi się inny zestaw, składający się z dwóch poduszek oraz dwóch kubków. Czarne poduszki zawierają biały nadruk z napisami "Mamo, co, jak co, ale dzieci to ci się udały!" oraz "Tato, co, jak co, ale dzieci to ci się udały!". Dołączone do nich zostały 2 kubki w złotym kolorze z napisami "Król Tata pierwszy" i "Królowa Mama pierwsza". Zdecydowanie będzie to świetna sprawa po świątecznej kolacji. Pomysł na prezent dla rodziców nie musi kosztować wiele. Za przystępną ceną kryje się produkt wysokiej jakości.
Prezenty pod choinkę dla rodziców mogą być czymś ciepłym i miłym. Doskonale sprawdzą się przyjemne w dotyku bluzy z ciekawymi napisami. Istnieją cztery wersje kolorystyczne: czarna, niebieska, czerwona i szara. Na bluzach znajdują się napisy "Tata prezes zarządu Rodzina S.A." i "Mama Dyrektor generalny Rodzina S.A.".

Pomysłowe prezenty dla mamy i taty to Twój sposób na umocnienie Waszej rodzinnej więzi

 

Prezent dla mamy i taty to również miękkie poduszki! W kolorze białym, z wierszykiem napisanym czarną czcionką i z czerwonymi serduszkami, będą ozdobą każdego salonu i wyrazem docenienia rodziców przez dzieci. Wspólny prezent dla rodziców to także typowo świąteczne koszulki w czerwonym i zielonym kolorze. Dla taty przeznaczona jest zielona koszulka z wizerunkiem elfa i podpisem "Tata elf". Dla mamy czerwona koszulka z napisem "Mama elf". Istnieje również możliwość wyboru innej wersji kolorystycznej, w zależności od upodobań rodziców. Prezent dla rodziców pod choinkę mogą stanowić koszulki specjalne. Możemy wybrać koszulki z napisami "T.A.T.A. do zadań specjalnych" oraz "M.A.M.A. do zadań specjalnych". Z pewnością tak nietypowa koszulka ucieszy każdych rodziców. Wychowanie dziecka zawsze bowiem wiązało się z różnymi trudami.


Nie można wyobrazić sobie magicznych Świąt Bożego Narodzenia bez gorącej, słodkiej czekolady z piankami Marshmallows. Najlepiej podać je w białych kubkach z napisami o naszych rodzicach. To najlepsze prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla rodziców. Ucieszy ich fakt docenienia ich trudu wychowania. Do wyboru kubki z napisami takimi jak "Król Tata pierwszy", "Mama Królowa pierwsza" czy kubek magiczny "Jestem Tatą i co, jak co, ale dzieci mi się udały!" oraz "Mamo, co, jak co, ale dzieci to ci się udały!". Istnieje jeszcze wiele innych, ciekawych opcji. Możemy również wybrać opcję premium, czyli złote kubki z podobnymi napisami.


Praktyczny prezent dla rodziców może stanowić również czerwona poduszka z uroczym napisem "Jestem dumnym tatą super dzieci" czy "Najlepsza mamusia". Takie prezenty sprawdzą się na każdą rocznicę, okazję i święto naszych rodziców. Warto docenić ich takim małym gestem i za pomocą drobnych, użytecznych na co dzień prezentów, pokazać im jak wiele dla nas znaczą. Czasem nie umiemy do końca wyrazić tego, co chcielibyśmy im przekazać. Taka bawełniana koszulka, stylowy kubek czy miękka poduszka wypowiedzą się za nas i sprawią, że rodzice bardzo się ucieszą.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: